دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد میزبان دو شهید گمنام شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد گفت: خاکسپاری شهدا در دانشگاه‌ها، دانشجویان را با فرهنگ ایثار و شهادت مأنوس‌تر می‌کند.

 

صلاح خان احمدزاده که در آیین تشییع و خاکسپاری دو شهید گمنام دفاع مقدس در این واحد دانشگاهی و در جمع دانشجویان و اقشار مختلف مردم این شهرستان سخن می‌گفت،افزود: عطرآگین کردن فضای دانشگاه‌ها به انفاس قدسی شهدای گمنام در مراکز آموزش عالی کشور نقش مهمی در انتقال ارزش‌های والای دفاع مقدس در جامعه بویژه در بین دانشجویان دارد.

 

وی اظهار کرد: دانشگاه محلی علمی و پژوهشی است که حضور شهدا و یادگاران هشت سال دفاع مقدس در آن این اعتقاد را در اذهان استوار می‎کند که روح مطهر شهدا همیشه ناظر بر اعمال همه ما است.

 

خان احمدزاده با تقدیر از حضور پرشور مردم و بویژه دانشجویان در آیین تشییع این شهدا گفت: مردم ایران اسلامی در زمان هشت سال جنگ تحمیلی و حتی پس از آن عملا نشان دادند که در راه حفظ انقلاب اسلامی و قدم گذاشتن در مسیر شهدا محکم و استوار ایستاده‎اند.

 

وی اضافه کرد: به برکت خون این شهدا ایران اسلامی امروزه بر قله‌های رفیع علم و دانش در دنیا ایستاده و توانسته است در تمامی زمینه‌ها به مرز خودکفایی و استقلال دست پیدا کند.

 

این دو شهید گمنام دفاع مقدس پس از تشییع در مهاباد در محل یادمان شهدای دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان به خاک سپرده شدند.

منبع:ایسنا

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *