خبرهای خوش بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی برای جامعه ایثارگران

IMAGE634758333910615635
عابدین عابدین مقدم در جمع خبرنگاران گفت: با تصویب قانون جدید اشتغال امسال بخش اعظم مشکلات اشتغال جامعه ایثارگری استان برطرف می شود.
وی با بیان اینکه یکی از دغدغه های خانواده معزز شاهد و ایثارگران بحث اشتغال فرزندان است افزود: با آخرین تصمیمات دولت تمامی فرزندان شهید دارای مدرک تحصیلی که تا پایان سال گذشته در سیستم بنیاد ثبت نام کرده اند، امسال با مجوز دولت جذب دستگاه های اداری می شوند.
وی آمار فرزندان شاهد ثبت نام شده در این سیستم را در خراسان رضوی 638 نفر اعلام کرد و از تمام فرزندان شهیدی که خروجی جدید دانشگاه ها هستند و یا قبلاً فارغ التحصیل شده اند اما ثبت نام نکرده اند نیز دعوت کرد به ادارات بنیاد شهید محل زندگی خود مراجعه کنند.

25 درصد سهمیه اشتغال استان
به گفته وی، طبق قانون جدید اشتغال، فرزندان جانبازان بالای 25 درصد و آزادگان بالای یکسال و همسر شهدا، آزادگان و جانبازان نیز مشمول دریافت 25 درصد سهمیه اشتغال استان هستند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی همچنین از سهمیه 5 درصد استخدام تمام فرزندان جانبازان زیر 25 درصد، فرزندان آزادگان کمتر از یکسال اسارت و خواهران و برادران شهید خبر داد و گفت: این افراد با اخذ مجوز از نزدیکترین اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خود می توانند در آزمون استخدامی دستگاه ها شرکت و از این سهمیه استفاده کنند.
عابدین مقدم، ظرفیت 30 درصدی استخدام جامعه ایثارگری استان را خوب ارزیابی کرد و افزود: امسال حدود هزار نفر از سهمیه سه هزار نفری استخدام استان به این جامعه اختصاص می یابد که با مجوز قبلی هزار و 638 نفر از جامعه ایثارگری خراسان رضوی در بین دستگاه های استان توزیع می شوند.
وی همچنین به مصوبه 200 میلیارد تومانی تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی در سفر چهارم هیأت دولت به استان اشاره کرد و اظهار داشت: 30 درصد این اعتبار به بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی اختصاص می یابد که جانبازان زیر 25 درصد و فرزندان شهید و جانبازانی که تمایل به اشتغال غیردولتی دارند می توانند از این تسهیلات استفاده کنند.
به گفته وی، میزان این تسهیلات در مشاغل غیرخانگی 10 میلیون تومان و در حوزه اشتغال خانگی 5 میلیون تومان می باشد.
وی با اشاره به سهم 12 میلیارد تومانی بنیاد شهید از محل اعتبارات بنگاههای زودبازده نیز گفت: کارآفرینانی که طرحهایی با توجیه اقتصادی و اشتغالزایی داشته باشند، با اولویت جامعه ایثارگری از این اعتبار بهره مند خواهند شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در ادامه احداث مجموعه فرهنگی توانبخشی بازتوانی جامعه ایثارگری استان در قالب طرح مهر ماندگار دولت را از دیگر خبرهای خوش این جلسه اعلام کرد و گفت: این مجموعه به مراکز آب درمانی، استخر شنا، درمانگاه، فیزیوتراپی، ارتوپروتز و سایر نیازهای درمانی جانبازان و خانواده شهدا مجهز می شود.
به گفته وی، تاکنون یک و نیم میلیارد تومان اعتبار و در سفر اخیر هیأت دولت به استان نیز 5 میلیارد تومان اعتبار به این طرح اختصاص یافته و قرار است تا پایان مأموریت دولت دهم از این پروژه به بهره برداری برسد.
وی با بیان اینکه بخش فرهنگی این پروژه بزودی آماده بهره برداری خواهد بود افزود: بزرگترین سالن آمفی تئاتر با امکانات جانبی در این پروژه واقع در سه راهی طرقبه شاندیز جای گرفته است.
عابدین مقدم، از صدور مجوز تبدیل درمانگاه شاهد به درمانگاه تخصصی خبر داد و گفت: این اقدام بعد از تهران در کشور منحصر بفرد است.
وی راه اندازی بیمارستان روان پزشکی 32 تختخوابی در کانون ثامن الائمه(ع) را از دیگر خبرهای خوش امسال اعلام کرد و افزود: مرکز نگهداری والدین شهید نیز تنها در خراسان رضوی راه اندازی شده و در کشور چنین مرکزی وجود ندارد.
این مقام مسؤول در خصوص مصوبه مجلس مبنی بر پرداخت هزینه های درمان جانبازان شاغل توسط دستگاه های محل خدمت نیز اظهار داشت: خوشبختانه مشکلات اجرای این مصوبه برطرف شده و 96 درصد دستگاه های اجرایی استان نسبت به انجام این امر اقدام می کنند.
وی در عین حال از جانبازان شاغل تقاضا کرد، چنانچه دستگاهی از پرداخت هزینه های درمان خودداری می کند، بسرعت مراتب را به ادارات بنیاد شهید اطلاع دهند تا موضوع پیگیری شود.

پرداخت 100 درصد هزینه های درمان
به گفته وی، 100 درصد هزینه های درمان جانبازان باید توسط دستگاه های محل اشتغال پرداخت شود.
وی از اجرای طرح پایش سلامت همسر شهدا خبر داد و گفت: بعد از تکمیل پرونده سلامت والدین شهدا و جانبازان امسال همسران شهدا تحت پوشش این طرح قرار می گیرند.

تردد در محدوده ترافیکی مشهد
عابدین مقدم، صدور مجوز تردد در محدوده ترافیکی مشهد برای 154 جانباز ویلچری خراسان رضوی، پرداخت 100 درصد هزینه تحصیلی فرزندان شهید و ایثارگران، آغاز نامنویسی اردوهای تابستانی، بهره مندی از تخفیف 50 درصدی اماکن رفاهی شمال کشور در اوقات پیک و غیرپیک سال را از دیگر خبرهای خوش برای جامعه ایثارگری ذکر کرد و گفت: «باغ ایثار» واقع در طرقبه نیز روزانه پذیرای 150 تا 300 نفر از همسران جانبازان و آزادگان است که قرار است این باغ در آینده نزدیک در روزهای پنج شنبه و جمعه برای کل جامعه ایثارگری آزاد باشد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی از تمهیدات ویژه برای تعیین درصد جانبازی رزمندگانی که مدارک بالینی ندارند خبر داد و گفت: کمیسیونی خاص و ویژه برای بررسی پرونده رزمندگانی که مدارک بالینی ندارند در تهران تشیکل شده که با معرفی نامه بالاترین مرجع نظامی شهرستان و استان ادعای جراحت آنان بررسی و نسبت به اعطای درصد جانبازی آنان اقدام می شود.
به گفته وی، چنانچه کسانی نسبت به درصد تعیین شده جانبازی اعتراض دارند، می توانند بعد از گذشت سه سال درخواست بررسی کمیسیون کنند، اما افرادی که مدرک جدیدی مبنی بر اثبات جراحات به دست می آورند، در اولویت بررسی کمیسیونها قرار دارند.
وی تشکیل پرونده «سرگذشت پژوهی» تمام جامعه ایثارگری خراسان رضوی را از دیگر اقدامهای سال جاری ذکر کرد و گفت: بعد از جمع آوری آثار و خاطرات شهدا و جانبازان، امسال برای تمام آزادگان استان نیز پرونده سرگذشت پژوهی تشکیل می شود.
وی از تمامی جامعه ایثارگری استان دعوت کرد خودشان در تکمیل آثار و خاطرات با بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همکاری کنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی همچنین از تکمیل طرح ساماندهی 301 گلزار شهید با 9 هزار و 613 مزار خبر داد و گفت: خراسان رضوی هزار و 448 گلزار شهید دارد که 15 هزار و 940 شهید را در دل خودشان جای داده اند.
وی نسبت به تسریع ساماندهی گلزار شهدایی که 50 درصد مشارکت از ناحیه مسؤولان بومی و یا خانواده شهدا را داشته باشند اعلام آمادگی کرد.
عابدین مقدم در پاسخ به دلایل اصرار بنیاد شهید بر ساماندهی گلزار شهدا به رغم نارضایتی خانواده های شاهد گفت: ما هیچ گلزاری رابدون رضایت 100 درصدی خانواده های شاهد ساماندهی نمی کنیم، به طوری که اگر حتی یک نفر اجازه ندهد، ساماندهی کل گلزار انجام نمی شود.

۳۷ دیدگاه

 1. حسینعلی نجفی می‌گه:

  با سلام حضور سرور ارجمند جناب آقای عابدینی خبرهای خوش آن است که گفته ها به واقعیت بپیوندد نه به تاریخ یادم است درجلسه ای در سبزوار که در هتل کاملیا برگزار شده بود چند سئوال از محضرتان داشتم که متاسفانه زحمت جواب دادن به خودتان را ندادید و به بعد موکول گردید .حالا هم این خبرهای خوش بر روی صفحه کامپیوتر وکاغذ است ماکه به نوایی نرسیدیم مگر اینکه نور چشمی ها .یادم است آن زمانهای قدیم وقتی که از عوارضی باغچه می گذشتیم با نشان دادن کارت ایثارگری آن مبلغ ناچیز را نمی دادیم وفرزندانمان با همان خوشحال بودند و به قول معروف پز می دادند. ومامورعوارضی با حرفهای که این روزها حتی از برخی مسئولین هم می شنویم مارا همراهی کردویا پارکبان شهرمان گفتبدستور شهردا وشورای شهر این کارتهای شما هیچ ارزشی ندارد وآنها را در کوزه بگذارید و ….نمی دانم شاید در مرحله اول با ندانم کاریهای برخی مسئولین وتصمیماتی که گرفتند وبعد نتوانستند آنها را اجرا کنند چرا ؟ .شاید بدلیل اختلاسها و داشتن بار مالی .مصوبه ای را به پاس زحمات ایثارگرا ن و ارج نهادن به رشادتهای ایثارکران مورد تصویب عده ای قرار می گیرد اما بعد ازمدتی پشیمان شده آن را اجرا نکرده و باعث از بین رفتن حرمت ؟؟؟؟؟؟؟شده ویا اینکه شاید توقعات جامعه ایثارکران بالا رفته که مصوبات هیئت دولت و یا مجلس محترم راصد درصد قابل اجرا می دانند عزیز دل به والله زحمات همسران ایثارگران با بردن آنها به مکانهای تفریحی جبران نمی شود آقای عابدینی خبرهای خوشتان برای مشهدی ها بود برای شهرستانی ها چه کرده اید.؟؟؟؟ ایا برای بردن به شمال با ۵۰%تخفیف می دانید که قیمت تمام شده را چقدر بالا برده که تخفیف۵۰% به چشم می آید . جنابعال ومسئولین در تهران برای اعما ل ماده ۵۱در خصوص افزایش۲۵% حقوق شاغلین چه کرده اید؟؟ آیا خبر دارید که حقوق فردی که در حالت اشتغال است باآن فردی که زحمت کشیده درس خوانده ومدرگ گرفته چه تفاوتی دارد ؟؟؟و یا چرا جانبازی کهبا هزار یک امید درس خوانده وقتی می بیند که حق واقعی را نمی گیرد هیچ دلگرمی ندارد ؟؟؟ حق واقعی آن است که هیچ تبعیضی نباشد وقتی به جانباز حالت اشتغال که حق واقعی او است به همان اندازه هم کسی که زحمت می کشد باید ارج نهاده و به دریافتی های اوهم اضافه شود .آیا می دانی که قدر و منزلت جانبازان چقدر بالا یا پایین شده است ؟؟؟؟؟ایا می دانی که در بعضی از جاها آگر بفهمند که جانباز هستی چه برخوردی دارند> وهزاران موضوع دیگر به نظرجنابعالی فکر می کنید این موضوعات که پارکبان یک خیابان برایت و کارتت هیچ ارزشی قائل نیست خبر خوبی است لطفا به جان آن عزیزی که دوستش داری در جلسات مسئولین وبزرگان مطالبی را که دولت مصوب می کند بحث و پی گیری نموده تا مجریان به اجرا درآورند قوانین که مربوط به ایثارگران است را پی گیری نمایید واین کلمه که بار مالی دارد را ازبین ببرید شماعزیزی که خود از یادگاران هشت سال دفاع مقدس هستید از حقوق جانبازن دفاع کنید لایحه خدمات رسانی به ایثارگران در صورتی خبر خوش است که اجرا شود نه در قفسه ها خاک خورده و آنوقت نور چشمی پیدا شده وهمه حق وحقوق را به یغما برده ویا اینکه اختلاسی صورت گرفته و این جمله بار مالی دارد تکرار شده تا نفر بعدی دولت بعدی و اختلاس بعدی و سئوال آخر م این است که چرا باید مسئولین محترم بنیاد شهید در موارد بسیاری کوتاهی نموده وپی گیری خواسته های به حق جامعه ایثارگران نباشند انشاءا… روزی برسد که به جای دریافت تندیس روابط عمومی تندیس پی گیری مشکلات جانبازان را دریافت کنید التماس دعا.

 2. جواد می‌گه:

  سلام
  بنده فرزند جانباز ۵۰ درصد هستم ۵ سال فارغالتحصیل شدم و در بخش کاریابی بنیاد شهید نیشابور اسم نویس کردم بابت کار ولی تا کنون یکبار هم زنگ نزدن بهم و هربار هم مراجعه کردم گفتن کار نیست واقعا تو ۵ سال استخدامی نبوده؟!حالا من که سنم از شرایط استخدامی داره میگذره باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون

 3. صدیقه قنبری می‌گه:

  بنامخدا وباسلام–//// شهید علی اکبر عابدی فرزند غلامعلی که از بیانگذاران سپاه پاسداران ایرانشهر بود و سالها با منافقین و اشرار بتوچستان مبارزه نمود…سرانجام بسیجی وار به جبهه شتافت . وسرانجام طی عملیات رمضان در ۱۳۶۱/۴/۲۴ مصادف با ۲۳رمضان لیله القدر مظاومانه در شلمچه به شهادت رسید.. تقاضای بررسی سوابق حقوقی خویش از سال ۱۳۶۱ الی خرداد ماه ۱۳۹۴ وپرداخت مطالبات و معوقات ۳۳ ساله ام وچرایی ؟؟ عدم پرداخت پادداش خدمت وباز نشستگی پس از۳۳ سال را می نمایم // متمنی است برادرانه پیگیر سولبق حقوقی بنده.. وپرداخت معوقات ومطالبات اینجانبه صدیقه قنبری(همسر شهید) باشید./ ش -پ- بنیاد شهید ۶۱۱۹۷۱۲ ( باسپاس – صدیقه قنبری) //// اجرکم عندالله تعالی ////

 4. نجمه مقدس می‌گه:

  سلام و خسته نباشید من فوق دیپلم معماری و دارای مدرک کمک پرستاری هستم و دوسال است ک برای کار به بنیاد مراجعه کرده و خبری نشده

 5. محمد حسيني می‌گه:

  بنده دوران مقدس سربازی را ۲۴ ماه در جبهه بودم ایا حقوق ایثارگری به من تعلق میگیرد.

 6. ميترا شباني مقدم می‌گه:

  درودی خالصانه و ارادتی صادقانه محضر شما و همکارانتان.
  به اطلاع می رساند بنده فرزند جانباز ۲۵% دارای مدرک کارشناسی تکنولوژی و نرم افزار از دانشکاه آزاد کاشمر
  متولد ۱۳۶۶_ متاهل _ دارای مهارت مترجمی زبان اشاره( ویژه ناشنوایان)_ ساکن مشهد
  با سابقه کاری: ۱ سال مربی کامپیوتر مرکز فرهنگی ناشنوایان مشهد
  ۶ سال عضو افتخاری و رییس هیت مدیره کانون ناشنوایان کاشمر
  چند سال پیاپی عضو افتخاری جامعه معلولین استان خراسان
  ۲سال کارآموز اداره بهزیستی خلیل آباد
  ۱سال معاون آموزشی مرکز آموزشی نهال دانش ناحیه ۶مشهد
  در حال حاضر با حقوق ۰۰۰/۲۵۰ تومان در انجمن همیاران دانش آموزان استثنایی خراسان رضوی شاغل هستم
  باتوجه به اخبار ارائه شده در صفحه فوق لطفا بنده را راهنمایی فرمایید در خصوص استخدام و پیمان قرارداد با ارگانهای مرتبط. از بذل توجه شما کمال تشکر را دارم.

 7. معصومه نساحت می‌گه:

  نامه ای که در ذیل پیوست نمودم. محض اطلاع شما عزیزان می باشد:

  ۱-پسر سرهنگ یوسف منجزی

  با سلام -جا دارد که من هم یادی از شهدای ۸سال دفاع مقدس بکنم .

  من پسر سرهنگ یوسف منجزی هستم.

  پدرم در تیپ سه زرهی دشت آزادگان خدمت می کرده و به همراه سرهنگ حسن نساحت (فرمانده جهاد خود کفایی ل ۹۲)وسرباز رضا نوری در حین ماموریت رزمی در منطقه عملیاتی بستان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند در مورخ ۷۴/۰۳/۲۸

  هر چند که به فوت در حین ماموریت محکوم شدند به چه دلیل خدا می دونه .

  دسته ماخانواده ارتشی ها واقعا از مزایا.ووووکوتاهه به چه جرمی خدا می دونه .

  امید وارم که موفق باشید

  با تشکر معصومه نساحت

 8. معصومه نساحت می‌گه:

  بسم رب الشهدا و الصدیقین
  اینجانب معصومه نساحت فرزند سرهنگ حسن نساحت که در سال ۱۳۷۴ در اثر سانحه تصادف پدرم و معاون ایشان سرگرد منجزی و سرباز ایشان در مسیر دشت ازادگان به اهواز در دم جان باختند. در اهواز به ما گفتند که ایشان شهید شدند و بعنوان شهید از لشگر ۹۲ زرهی اهواز به مشهد برای خاکسپاری اعزام شدیم. دیگر شهید محسوب نگردیدند. و دیگر در زمره شهدا قرار نگرفتند. می خواهم بدانم که چرا پدر من که از ابتدای جنگ در جبهه های جنگ شرکت داشته و در حال خدمت دچار سانحه گردیده. شهید محسوب نشده است. و اگر شهید حساب نشده چرا کسی دنبال مصبب این حادثه نشده است. فقط به ما گفتند که قاتل یا قاتلین از شط به خارج از کشور فرار کرده اند.
  در صورتیکه اگر اتفاقی برای کسی بیفتد یا برای … هیچ کس دنبال مصبب نمی گردد؟ که این حادثه چطور و چگونه اتفاق افتاده و مقصر حادثه چرا فرار کرده و چرا کسی صدایش در نمیاید.
  تفاوت این که یه عده ای تصادف کرده و شهید حساب می شوند و کسی مانند پدر که تمام عمر خود را صرف انقلاب و جنگ و جبهه و خدمت به خلق مردم کرد چیست؟
  خواهشمند است سئوال اینجانب را پاسخ بدهید. با تشکر و توفیق روز افزون شما

 9. سیدعلی حسینی می‌گه:

  با سلام حرف وقولای قشنگیه وای ازجانی که رفت کاش به گذشته هم نگاهی میکردید

 10. سلام پس تکلیف پول پاداش بازنشستگی شهدای امسال را کی می خواهید پرداخت کنید .قرار بود امسال تسویه حساب بشه اما هیچ خبری نشد.خواهشا رسیدگی کنید

 11. امیر می‌گه:

  من فرزند جانباز ۵۰٪ هستم و برای شهریه ترم ۵ به مشکل برخوردم وبخاطره اینکه متاهل هستم خرج زندگی بروی دوشم است وکاری ندارم باید بخاطره اینکه پول شهریه ام راندارم ویک ترم تا فارق التحصیلی بیشتر نمانده ترک تحصیل کنم لطفا کاری برای من انجام دهید.

 12. یونس داور از تبریز می‌گه:

  سلام بنده جانباز ۲۵% در سال ۱۳۶۹ استخدام بنیاد جانبازان ودر سال ۱۳۸۰ حالت اشتغال شدم تمام همکاران جانباز همشرایط بنده ۱۰ سال اسا از دوحقوق بر خوردار هستند متاسفانه نداشتن پارت منم هم از تمام مزایا محروم هستم در این میانخوب مشخص شده که جانبازانشاغل در بنیاد شهیدهم حقوقجانبازی و هم حقوق کارمندی متاسفانه بنده در میان آنها نیستم واقعا ظلم است بنده که با شرایط مساوی از این حق محروم هستم برخی از جانبازان در دستگاه دولتی هم حقوق دولتی میگیرد و هم حقوق جانبازی این بین عملکرد بنیادشهیدواقعا ظالمانه است باید مسئولین محاکمه بشود بنده در جوانی با قانون تبصره ۶ خانه نشین شدم و زندگی ام و همسرم را از دست دادم چرا باید در جوانی خانه نشین میشدم در واقع کلاه سرمونکردندبنده نه تنها به حقوق جانبازی نرسیدم بلکه زندگی ام از هم پاشید چرا باید الان اجاره نشین باشم چرا باید در فقرو تنگ دستی قرار گرفتم چون حقوقی ندارم حقوق بدون اضافه کاری ……جوابگوی اجاره نیست اگر از ابتدا حقوق جانبازی میرسیدم به این بدبختی دچار نمی شدم چرا باید همکاران همشرایط من ۱۰سال است۵ برابر من حقوقبگیرندلطفا لطفا الان نزدیک عید نوروز است با این تنگ دستی با هزاران قرض ببه فرزندانم چه بگم بگم من یک بسیجی هستم ۳۰ است نتونستم به حقم برسم ما که بسیجیان دلاور مردان هستیم چرا باید حق ما بسیجیان را نادیده گرفتندبنده نفهمیدم که در میان تکلیف جانبازانیکه دارای حکم از کار افتادگی کلی هستند ولی حقوق حالت اشتغال تا بحال نگرفته ایم تازه هم کارمند حالت اشتغال بنیاد شهید هستم در صورتیکه همکاران جانباز همشرایط در سال ۱۳۸۵ از دو حقوق برخوردار هستنداگر این قانون فقط برای کارمندان بنیاد شهید باشد باید بنده در سال ۱۳۸۵ حقوق جانبازی میگرفتم متاسفانه تنها در شهر تبریز از بین کار کنان جانباز بنده محروم هستم پس تکلیف بنده که با شرایط مساوی از این حقوق محروم هستم

 13. احمد قليزاده ركنى می‌گه:

  ایا میشود روزى همه کارهاى بنیاد بروز شود تا این قشرزحمتکش سرزمین اسلامى اینقدرچشم انتظارى نکشد عزیزان سى سال بیکاربودم والان هم با جانبازى میخواهم برگردم سرکارم مگرمیشود ازاین هفت خان گذشت حال که به اخرخوان رسیدیم با هم چشم انتظارى خدا کند که دوستان بتوانندذاین مشکلات سرراه این عزیزان جنگ را کم ککند اینشالله

 14. رضا می‌گه:

  با سلام من فرزند ازاده و جانباز 25درصد با مدرک فوق دیپلم و الان مشغول به تحصیل و بیکار هستم خواهش ی فکری برای من بکنید با تشکر

 15. امید می‌گه:

  سلام
  مشهد که اینقدر شهر بزرگیه چرا یه سایت کوچیک واسه ثبت نام وام مسکن جانبازان نداره؟یه کم از اصفهان یاد بگیرید…
  لطفا ثبت نام وام مسکن جانبازان رو اینترنتی کنین.ممنون

 16. ارجمند می‌گه:

  دانشجو هستم شهریه ترم گذشته را به دانشگاه ندادید مشکل ذاریم

 17. اکبر کریمی می‌گه:

  از خودرو جانبازان چه خبر؟

 18. اکبر کریمی می‌گه:

  چرا فوت جانبازان50درصدی که باعسش فقط جنگ و مواد شیمیایی بوده را شهید نمیدانید . پرونده جانباز 50 درص فرهنگی حاج یحیی صلاحی ازگناباد را بررسی کنید ایشان سالها در جبهه بودند عملیات مختلف و فرمانده بسیجی بودند .سال قبل هپاتیت و بیماری کبد که از زمان جنگ به ان مبتلا شده بودند روحشان را اسمانی کرد.ولی هنوز بعنوان شهید شناخته نشدند؟

 19. محمد جعفری می‌گه:

  سلام . من فرزند جانباز 25 درصد با مدرک فوق دیپلم هستم جویای کار در ادارات دولتی هستم لطفا راهنمایی کنید

 20. کامران می‌گه:

  سلان من فرزند جانباز 30 درصد و متاهل هستم لیسانس حسابداری هستم ایا برای استخدام ما در سال 94 فکری شده یا نه؟ و اگر کاری واسه ما انجام شده کی شروع بکار میکنیم؟

 21. f, s می‌گه:

  سلام من فرزند جانباز و آزاده هستم با مدرک فوق لیسانس به دنبال کار میگردم لطفا راهنمای کنید باید چیکار کنم یا اینکه بنیاد چطوری کار پيدا مى کنه?

 22. محمد ساجدی فر می‌گه:

  باسلام
  فر ستاد ن جانبازان به دفاتر بیمه ایران جز به زحمت افتادن جانباز چیز دیگری بدنبال ندار د. من دو هفته است که هزینه ها تحول دادم ولی هنوز به حساب واریز نکردند.

  همان نحوه پر داخت در بیمه بنیاد بهتر بود

 23. داود قاسم آبادی می‌گه:

  سلام
  عنایت بفرمایید جهت ثبت نام برای وام مسکن ترتیبی داده شود که بتوان بوسیله اینترنت انجام داد.

 24. حسین می‌گه:

  باسمه تعالی
  با سلام
  جناب ریاست محترم بنیاد فرموده اند 100در صدهزینه های درمان جانبازان باید توسط دستگاه های محل اشتغال پرداخت شود. سوال اگر جانباز باز نشسته باشد هزینه درمان را باید چه دستگاهی پرداخت نماید؟

 25. صدیقه قنبری می‌گه:

  بنامخدا وباسلام–//// شهید علی اکبر عابدی فرزند غلامعلی که از بیانگذاران سپاه پاسداران ایرانشهر بود و سالها با منافقین و اشرار بتوچستان مبارزه نمود…سرانجام بسیجی وار به جبهه شتافت . وسرانجام طی عملیات رمضان در 1361/4/24 مظاومانه به شهادت رسید.. تقاضای بررسی سوابق شهید ((که هنوز در سیستم رتبه بندی ودرجه ؟؟ سپاه لحاظ نگردیده است.)) ونیز تقاضای بررسی سوابق حقوقی خویش از سال 61 الی دی ماه 1392 وپرداخت مطالبات و معوقات 33 ساله ام وچرایی ؟؟ عدم پرداخت پادداش خدمت وباز نشستگی پس از33 سال را می نمایم // متمنی است برادرانه پیگیر سولبق شهید.. وپرداخت معوقه ومطالبات اینجانبه صدیقه قنبری(همسر شهید) باشید./ ش -پ- بنیاد شهید 6119712 کد ملی بنده 5639837020 ( باسپاس ) //// اجرکم عندالله تعالی ////

 26. محمد می‌گه:

  با سلام من جانباز 25درصد قطع عضو هستم ولي هيچ مزايايي وتسهيلاتي و… دريافت نكرده ام هر موقع مراجعه كردم هيج جوابي نگرفتم واقعا متاسفم براي اين بنياد
  عمریست نشسته ام
  پای لرز خربزه هایی
  خوردمشان…

 27. جانباز شيميايي 20 درصدي داراي دو فرزند دانشجو 20سال تحت درمان اعصاب وروان بستري دربيمارستان سينا ومنزل مادرم هيچ.كاري بخاطر بيماري نميتوانم انجام بدم وازحق خودم قادر به دفاع نمي باشم بدون حقوق در خانه مادرم زندگي ميكنم بيمار رورانيم پروندههايم موجوداست كمكم كنيد تا حقوق داشته باشم كد 03 كدبنياد0921383ت 8713269كمكم كنيد نجاتم دهيد

 28. قرباتعلی ساقی می‌گه:

  با سلام و خدا قوت
  از شما بزرگواران خواهشمند برای اشتغال فرزندان جانبازان 25 درصد فکری بکنید که بیشترین دغدغه این روزهای ماست.من یک دختر با مدرک فوق دیپلم دارم که حدود 2 سال است که برای اشتغال اسم نوشته ولی هنوز نتیجه ای دریافت نکرده است

 29. جانباز حسن عباسی می‌گه:

  باسلام وتشکر از مدیز کل بنیاد شهید وامور ایثارگران و هیئت همراه که در روز 93/3/17 درساعت 4:30 به عیادت این جانب آمده اند و با ابراز و همدردی با خانواده مرا خرسند و باعث دلگرمی بنده گردیدند .
  از خداوند متعال توفیق روزافزون آن عزیزان را خواهانم.
  اجرکم عندالله من الله توفیق.

 30. سید رضا محروقی می‌گه:

  سلام علیکم،لطفا بفرمایید که تحصیل در دانشگاه برای خود جانباز 15درصد هم رایگان است؟پاسخ را به ایمیل فوق محبت بفرمایید.

 31. فرزند جانباز حسن عباسی می‌گه:

  با سلام ضمن تشکر از برادر حانباز و آزاده جناب آقای عابدی مقدم مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران قابل به ذکر است در رابطه با درمان جانبازان اعصاب وروان که دچار عوارض دیگری ار قبیل عمل قلب باز و با دارا بودن سن بالا همیشه دچار مشکل هستند برای تهیه دارو و عدم همکاری داروخانه ها نیاز به توجه بیشتری از طرف امور درمان و مسئولان مربوطه را دارم . همیشه یک جانباز اعصاب و روان در جامعه به راحتی شناخته نمی شود . مگر خدای نکرده ناخود آگاه مشکلی برای خودش و خانواده و جامعه بوجود آورد. آنجاست که دیگر جای تاسف باقی نمیماند.
  در پایان توجه بیشتری از طرف مسئولین لازم میداریم .

 32. یعقوبی می‌گه:

  با سلام.فرزند جانباز ۷۰درصدی هستم که حدود ۷سال در طرح پزشک خانواده روستایی در شهرستان زاوه با مدرک کاردانی مامایی خدمت میکنم.امسال در ازمون کارشناسی ناپیوسته در شهرستان شاهرود پذیرفته شدم.با وجود اینکه طبق آئین نامه سازماندهی فرزندان شاهد و ایثارگر بعد از سه سال از گذشت قرارداد کار معین نسبت به تغییر وضعیت ایشان باید اقدام شود اینجانب هنوز در قالب نیروی قراردادی خدمت میکنم.در شرایط موجود مسئولین دانشگاه وشبکه اظهار داشتند در صورت تمایل به ادامه تحصیل باید از کار کناره گیری کنم.از شما خواهشمندم در رفع مشکل راهنماییم کنید.در ضمن محل سکونتم شهرستان تربت حیدریه است.

 33. جلال درانی می‌گه:

  باسلام بعداز26سال جانبازی و25درصدجانبازی هنوزازهیچگونه امکانات رفاهی/زیارتی/سیاحتی.استفاده نکرده ام وچرا درمدارس شاهدازفرزندان جانبازان شهریه گرفته میشود.

 34. حسین محمدنژاد می‌گه:

  آیا برنامه ای برای اشتغال در دستگاههایی دولتی فرزندان جانبازان بالای 25٪ که مدرک تحصیلی آنهاپنجم است تدارک دیده اید؟ باتشکرجانبازحسین محمد نژادخراسان رضوی کاشمر

 35. سید رضا محروقی می‌گه:

  با سلام و تبریک دهه مبارکه فجر؛شایسته است مسئولین محترم بنیاد از طریق پیامک به موقع اطلاع رسانی نمایند.تاحال که جانبازان ریر25درصد خدمات درخوری دریافت نمی کردند امیدواریم بعد از این جبران شود.سپاس

 36. غلامحسین قنبری می‌گه:

  باسلام قریب ده سال است که هر سال به بنیاد مراجعه و تقاضای دریافت وام میدهم ولی دریغ از یک ریال وام پس شما را به خدا و رسول خدا و وجدانتان قسم میدهم از اعلام علنی خبر های تعلق وام به جانبازان که برای امثال من که در بنیاد اشنایی ندارم فقط جنبه ی شعار و تبلیغات تو خالی را داشته و خواهد داشت خواهش مند است با اعلام این گونه خبر ها افکار جانبازان را به سخره نگیرید که این کار گناهی است نابخشودنی با احترام تلفن تماس 09157602910ومنزل 7126506

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>