وزیر بهداشت در اولین یادواره ملی شهدا و ایثارگران داروسازی کشور: انتظار خانواده شهدا از ما، چیزی جز ادامه راه آنها نیست

به گزارش ایثارخبر”وزیر بهداشت در اولین یادواره ملی شهدا و ایثارگران داروسازی کشور با بیان اینکه امیدوارم نام، یاد و خاطره شهدا، منحصر به جلسات و سخنرانی ها نشود گفت: شهدا، قهرمانان ملی و خانواده های آنها، سرشار از عشق، ارادت، نشاط و طراوت هستند. خانواده های شهدا با خدا معامله کردند، شهدا، دنیا را رها و به آخرت و مسئولیت دینی، ملی، میهنی و اجتماعی خود به نحو احسن عمل کردند.

وی با اشاره به اینکه امروز روز انجام کارهای بزرگ است و دشمنان کشور و انقلاب، مهیاتر و مشکلات، پیچیده تر است: از امام خمینی(ره) یاد گرفتیم که هر کسی در هر کجا قرار دارد، اگر کارش را به درستی انجام دهد، تکلیف از او ساقط است.

وزیر بهداشت افزود: اخلاق انسانی، مقدمه ای است که انسان به لباس شهادت، جانبازی، و افتخار خانواده شهید شدن و رفاقت با آنها نائل می شود.

دکتر قاضی زاده هوشمی با بیان ایکه در حوزه سازمان غذا و دارو، زمینه وسوسه و  در مقابل زمینه فداکاری، بسیار زیاد است تاکید کرد: انتظار خانواده شهدا از ما، چیزی جز ادامه راه آنها نیست.

وی افزود: در جامعه پزشکی مانند سایر اقشار و صنوف، معدود افرادی هستند که بجای منافع کشور و مردم، به منفعت شخصی خودشان توجه می کنند و گاهی اوقات پر سر و صدا هستند و تابلوهای ظاهر فریبی مانند شهدا و انقلاب را هم در دست داشته باشند، اما میدان عمل مهم است که در آن، سره از ناسره تشخیص داده می شود

وزیر بهداشت با اشاره به اینکه قاطبه همکاران ما در جامعه پزشکی منافع مردم را بر منافع خود ترجیح می دهند تصریح کرد: مدیران و مسئولان وزارت بهداشت، بیش از گذشته به خانواده های شهدا سر کشی کنند زیرا علاوه بر انجام تکلیف، باعث تقویت ایمان در مدیران، می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.