مدیر شبکه تهران: شرایط برای انعکاس رسانه‌ای موزه انقلاب و دفاع مقدس فراهم است

مدیر شبکه پنج سیما اعلام کرد: رسانه ملی به ویژه شبکه پنج سیما آمادگی دارد تا موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را برای تبدیل شدن به مجموعه‌ای برای تجمع فرهنگی یاری کند.

به گزارش ایثارخبر”به نقل از روابط عمومی صداوسیما، مجید زین‌العابدین ـ مدیر شبکه پنج سیما ـ که به همراه مدیران گروه های مختلف این شبکه از تالارها و نمای مقاومت در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بازدید کرد، گفت: موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به طور کامل یک تاریخ پنجاه و چند ساله را برای مخاطب به نمایش می‌گذارد و از نظر محتوا، طراحی و تنوع، کامل است.

وی افزود: خوشبختانه با حضور آقای دکتر جعفری مدیر عامل جدید موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس که چهره نام آشنای حوزه رسانه است زمینه کار رسانه ای و انعکاس عمومی موزه فراهم شده است چرا که به نظر می رسد از این حیث موزه مغفول بوده و مردم کمتر از منظر رسانه ای با این مجموعه آشنا شده اند.

مدیر شبکه پنج سیما بیان کرد: موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به عنوان یک مجموعه فرهنگی تفریحی می تواند محلی برای تجمع و بازدید عموم مردم به ویژه نسل چهارم و پنجم انقلاب باشد تا به طور کامل با فرهنگ ارزشمند دفاع مقدس و اندیشه های انقلاب اسلامی آشنا شوند.

پیش از این بازدید، در جلسه مشترک بین مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و مدیر شبکه پنج سیما بر لزوم تولید برنامه‌های مشترک در حوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تاکید شد.

علی اصغر جعفری، مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در این جلسه اظهار کرد: موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ظرفیت‌های مناسبی برای بهره برداری سازمان صدا و سیما  دارد که با همکاری بیشتر با رسانه ملی ضمن معرفی موزه به مردم ، می توان برنامه های فاخر تولید کرد.

وی افزود: سازمان صداوسیما نسبت به دیگر دستگاه‌های فرهنگی فعالیت بیشتری در حوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس داشته است که امیدوارم در ادامه این روند بتوانیم در تولید آثار مشترک از ظرفیت های موجود در موزه نیز بهره ببریم.

جعفری با اشاره به حوزه گسترده صدا و سیما گفت: حضور رسانه ملی در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و تولید برنامه های مختلف در این مجموعه می تواند به تاثیر گذاری بیشتر موزه بر آحاد جامعه در سراسر کشور منجر شود.

منبع:ایسنا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.