پرداخت تمامی مطالبات جامعه شهدا و ایثارگر در ۲۱ استان

معاون توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در حوزه درمان، اشتغال، تسهیلات رفاهی و مسکن سازمان بنیاد شهید افتخارات خوبی در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

به گزارش ایثارخبر”، سید منصور میرمرادی در آیین تودیع معارفه مدیر کل بنیاد شهید خراسان‌جنوبی، گفت: امروز فرزندان ایثارگر بعنوان سند افتخار در صحنه‌های مختلف حضور دارند.

عضو شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کشور با بیان اینکه این سند درهمه جا باعث تحول می‌شود، افزود:  نظام اسلامی حکومتی کارآمد در منطقه است که کشورهای دیگر می‌توانند به آن تکیه کنند و این مدیون فرهنگ ایثار وشهادت است. باید فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ترویج شود چراکه ضامن حفظ و بقای ایران اسلامی است.

میرمرادی گفت: فرهنگ ایثار تلاش در جهت تحقق بخشیدن به منافع نظام است و برای آحاد مردم بوده وکمک به امنیت پایدار است. در همین راستا دستگاه‌های اجرایی برنامه‌های خود را در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ارائه کنند. در بنیادشهید سند افتخار این است که همکاران از خود ایثارگران هستند.

وی با بیان اینکه تمام مطالبات جامعه ایثارگر در خراسان جنوبی پرداخت شده است، گفت: بیش از ۲۱استان کشور هیچ مطالبه‌ای ندارند. در حوزه درمان، اشتغال، تسهیلات رفاهی و مسکن سازمان بنیاد شهید افتخارات خوبی در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

در این مراسم از زحمات چهار سال حجت‌الاسلام حسین معصومی قدردانی و حجت‌الاسلام تقی عزیزی به عنوان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی معارفه شد.

منبع:ایسنا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.