پیام تشکر وزیر اطلاعات

“من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق”

هجران ابدی و غم از دست دادن عزیز سفر کرده فرزند زهرای مرضیه، مرحومه مغفوره “سیده صدیقه هاشمی شهیدی” هنوز برقلب هایمان سنگینی می کند و جز صبر و شکیبایی در برابر مشیت الهی و رضایت به رضای او و طلب غفران برای آن زنده یاد چاره ای نیست.

بدین وسیله کمال احترام و قدردانی خود را از بذل محبت ها و الطاف خالصانه ی تمامی عزیزانی که به صورت حضوری، تلفنی، ارسال پیام تسلیت، ارسال تاج گل و … همدلی و همدردی فرمودند و باعث کاهش آلام این مصیبت شدند صمیمانه قدردانی به عمل می آید.

از حضور همه افراد واقشار عزیزی که در مراسم تشییع و اقامه فریضه الهی و شرکت در مراسم روز اول و مراسم ختم روز سوم در شهر مقدس قم و همچنین از حضور مردم عاشق خاندان عصمت و طهارت که از راه های دور و نزدیک در مراسم روز هفتم در شهر شهیدپرور لامرد حضور بهم رساندند سپاس و قدردانی به عمل می آید.

از حضور حضرات آیات، حجج اسلام، مقامات محترم کشوری و لشکری، اعضای محترم هیأت دولت، نمایندگان معزز مجلس و شواری اسلامی شهر تهران و حضور باشکوه آحاد امت دوست دار خاندان اهل بیت علیهم السلام از اقصی نقاط کشور در مراسم تهران در مسجد حضرت رسول اعظم (ص)؛ خاضعانه و با تمام وجود تقدیر و تشکر به عمل می آید.

محبت و صفایتان را ارج می نهیم و نیکوترین دعاهایمان را نثارتان می کنیم و از درگاه خداوند متعال سلامتی و عاقبت به خیری شما و علو درجات و غفران همه گذشتگانتان را مسألت می نماییم.

و آخر دعوانا ان الحمد لله رب العالمین

از طرف خانواده های:
شهیدی، سیدصالحی، علوی و فامیل های وابسته.
@AdrAlavi

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.