حضور نشر شاهد با ۲۰۰ عنوان کتاب در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران از عرضه حدود ۲۰۰ عنوان کتاب، رونمایی از سه عنوان کتاب جدید و برگزاری دو نشست تخصصی نشر شاهد در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد.

به گزارش ایسنا، محبوب شهبازی درباره تازه‌ترین کتاب‌های نشر شاهد که در سال ۱۳۹۷ به چاپ رسیده و در نمایشگاه کتاب عرضه می‌شوند، گفت: «دانشنامه شهدای عصر غیبت»، ترجمه عربی «بین دنیا و بهشت» با عنوان «بین الدنیا والجنه»، «رستگاری در جزیره» و دفتر اول «وصیت‌نامه کامل شهدای استان کرمانشاه» از جمله تازه‌های نشر شاهد هستند که در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.
مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران، مجموعه دو جلدی «قانون جامع ایثارگران»، «گلین عروس سرخ پوش»، چاپ سوم «سیره شهید بهشتی» و چاپ نهم «راز درخت کاج»، «شهدای عصر علوی»، «رساله مصور جانبازان»، «فرهنگ اعلام شهدای منا و مسجد الحرام»، اثر هنری «مشق عشق» و همچنین کتاب شعر «گلوله، درخت، پرنده» را از جمله کتاب‌هایی عنوان کرد که اواخر سال ۱۳۹۶ به چاپ رسیده‌اند و در نمایشگاه کتاب عرضه می‌شوند.
وی اضافه کرد: مجموعه کتاب‌های فرهنگ اعلام شهدای کل کشور و همچنین ۵۴ مجلد وصیت نامه کامل شهدای ۲۱ استان کشور که تاکنون از سوی نشر شاهد به چاپ رسیده‌اند در نمایشگاه کتاب قابل عرضه است.
شهبازی در ادامه با اشاره به برنامه‌های جانبی نشر شاهد در نمایشگاه کتاب تهران بیان کرد: «نشست تخصصی جایگاه ادبیات ایثار و شهادت در نشر کشور» از جمله برنامه‌هایی است که روز پنج شنبه، ۱۳ اردیبهشت ماه ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲ در سرای اهل قلم برگزار می‌شود. علاوه بر آن نقد کتاب «راز درخت کاج» به همراه رونمایی از سه کتاب «گلوله، درخت، پرنده»، «گلین عروس سرخ پوش» و «شهدای عصر علوی» روز شنبه، ۱۵ اردیبهشت ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۱:۳۰ در سالن کتاب نما برگزار خواهد شد.
سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ در مصلای بزرگ تهران برگزار می‌شود.
غرفه نشر شاهد در مصلی تهران، شبستان، راهروی ۲۶، غرفه ۴۲ سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، پذیرای علاقه‌مندان به فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.