جشنواره

شبکه خبری ایثارگران افتتاح شد

شبکه خبری ایثارگران افتتاح شد

اولین جشنواره رسانه‌های برتر حوزه ایثارگری همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر برگزار شد.

ناصرالدین اسلامی‌فرد دبیر نخستین جشنواره رسانه‌های برتر حوزه ایثارگری هدف از برگزاری این جشنواره را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تقدیر از رسانه‌هایی دانست که به صورت ویژه اخبار حوزه ایثارگری و دفاع مقدس را پوشش می‌دهند.

اسلامی‌فرد تصریح کرد: این جشنواره برای اولین بار برگزار می‌گردد و با تشکیل دبیرخانه دائمی آن هر ساله از رسانه‌هایی که در حوزه ایثار و شهادت و دفاع مقدس صفحات ویژه و نوآوری داشته باشند تقدیر به عمل می‌آید.

وی هیأت داوران این جشنواره را تعدادی از جانبازان ۷۰ درصدی دفاع مقدس اعلام کرد و افزود:این جشنواره به صورت غیردولتی و مردمی برگزار می شود.

ناصرالدین اسلامی فرد دبیر اولین جشنواره رسانه های برتر حوزه ایثارگری  با اشاره به این نکته که ایثارگران در فضای رسانه ای کشور هنوز غریبه اند افزود : شاکله اصلی رسانه های کشور جزو خانواده ایثارگران هستند و دغدغه ایثارگری دارند و معتقدیم این جشنواره می تواند حساسیت رسانه ها به مسائل ایثارگری را افزایش دهد.

اسلامی فرد تصریح کرد : این جشنواره برای اولین بار برگزار می گردد و با تشکیل دبیرخانه دائمی آن، هرساله از رسانه هائی که در حوزه ایثار و شهادت و دفاع مقدس صفحات ویژه و نوآوری داشته باشند تقدیر به عمل می آید.

در این مراسم که نبوی عضو هیئت حل اختلاف سران سه قوه و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، عزیزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس , جعفرزاده تنها جانباز ۷۰ درصد مجلس شورای اسلامی ، ناصرالدین اسلامی فرد دبیر کل جمعیت ایثارگران رسانه و دبیر این جشنواره ، و توحیدی معاون مرکز تشکلهای شاهد و ایثارگر و دهها تن از جانبازان دفاع مقدس حضور داشنند ، خبرگزاری های ایرنا و فارس و روزنامه های تهران امروز و رسالت به عنوان رسانه های فعال در حوزه اخبار ایثارگری انتخاب شدند.

در مراسم از سایتهای هفتاد و دو تن،فاش نیوز و وبلاگهای عاشق همت و جانبازان شیمیایی و همچنین جانباز خیاط زاده جانباز مقابله با فتنه ۸۸ تقدیر شد.

دهه فجر ١٣٩٠

۲ دیدگاه

  1. غلامرضا حسین زاده گفت:

    ۱۳ ساله بودم که۱۱ ماه جبهه رفتم .موج ومنطقه آلوده اکنون بیمار قلبی ولیسانس عمران بیکار مستاجر متاهل دیگر … وهر روز فکر …

  2. arjali azadi گفت:

    سلام.من دو سال است برای حقوق رزمندگان معسر در شهر گچساران ثبت نلم کردم ولی هیچ خبری ازش نشد در صورتی که یک عده در تهران دارن میگیرند چرا به ما نمیدن منا مت کارگر فلی هستم و اواره عسلویه اونم شش ماخ کار هست بدون حقوق شش ماه کار نیست ایا این عدالته من در جبهه مشکل روحی شنوایی ودر عسلویه مشکل تنگی نفس گرفتم و دیگر قادر به ادامه زندگی نیستم بهترین راه اینه که بیام جلوی بنیاد شهید تهران خودمو دار بزنم تا همه بدانند که هیچ خدمتی به ما نشد .من با سی سال اوارهگی در پروژه ها فقط بیست سال سابقه دارم خدایی دولت باید کارگرهای صلی یا پروژه ای را بیست ساله بازنشسته کنه چون بدن ادم جواب نمیده سی سال در یه جایی مثل عسلویه باشی الان دیگه نمیتونم نفس بکشم پول دکتر هم ندارم تنها راهی که برام مونده اینه که با افتخار خودمو بکشم تا مریض نشم بیافتم سر خانواده .پس منتظر من در تهران باشی .با سپاس از خوندنتون.ارجعلی ازادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.